Utorok, 21. máj 2024

Slovenskí volejbalisti prehrali v B-skupine s domácou Ukrajinou hladko 0:3

TASR TASR 03.06.2021

Slovenskí volejbalisti prehrali vo štvrtkovom zápase B-skupiny Zlatej európskej ligy v Záporoží s domácou Ukrajinou hladko 0:3. V tabuľke im priebežne patrí s dvoma bodmi druhá priečka s bilanciou jedno víťazstvo a jedna prehra.
      
Slováci si v stredu pripísali triumf nad Rumunskom 3:2. Na turnaj Final Four do belgického Kortrijku (19. a 20. júna) postúpia víťazi troch základných skupín, v prípade triumfu Belgičanov v A-skupine aj najlepší tím z druhých priečok.
      
Cez víkend slovenskí volejbalisti znova nastúpia proti Rumunsku i Ukrajine na druhom turnaji, hrať sa bude opäť v Záporoží. Pôvodne štvrtý účastník skupiny Holandsko sa ako náhradník presunul do svetovej Ligy národov a zostávajúce trio si do tabuľky pripíše po dve kontumačné víťazstvá.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera