Nedeľa, 21. júl 2024

Slovensko – Nemecko 6:0 na florbalových MS

Slovenské florbalistky porazili v treťom zápase skupiny na MS vo švédskej Uppsale Nemecko 6:0 (3:0, 3:0, 0:0). Šesť našich gólov strelilo šesť rôznych hráčok,

Slovenky prestrieľali súperky 35:13, brankárky Mládenková (10 zásahov) a Dupčáková (3 zásahy) nedostali ani jeden gól. V poslednej tretine nepremenila Nemka Bestová ani trestné strieľanie. Slovenky skončia v skupine B na treťom mieste a budú hrať o postup do štvrťfinále v stredu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera