Piatok, 24. máj 2024

Slovensko otvorí MS 2022 zápasom proti Rusom

Hokejová federácia IIHF uverejnila na svojom webe program zápasov základných skupín majstrovstiev sveta 2022. Prvý zápas turnaja bude na ľade Slovensko – nastúpi proti Rusom pod olympijskou hlavičkou.

Slovensko na posledných MS 2021 postúpilo do playoff, vo štvrťfinále prehralo s USA 1:6. O zopakovanie postupu do vyraďovacej časti zabojujú Slováci okrem Rusov aj proti Švajčiarom, Dánom, Kanade, Nemcom, Kazachstanu a Taliansku.

Otvárací zápas sa uskutoční v piatok 13. mája 2022 o 15:20, Slovensko nastúpi proti Rusku.

Majstrovstvá sveta sa uskutočnia od 13. mája vo Fínskych mestách Helsinki a Tampere.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera