Utorok, 21. máj 2024

Stav Ovečkina sa zlepšuje, dátum jeho návratu je však otázny

TASR TASR 27.04.2021

Ruský hokejista Alexander Ovečkin by mal už čoskoro vrátiť do zostavy Washingtonu v dueloch NHL. Tréner tímu Peter Laviolette uviedol, že jeho stav sa zlepšuje zo dňa na deň.
      
Kapitán Washingtonu sa zranil minulý týždeň vo štvrtok v zápase proti NY Islanders. “Nemáme presné informácie, kedy sa vráti, preto hovoríme o jeho stave zo dňa na deň. Náš personál odvádza neuveriteľnú prácu pri regenerácii hráčov. Ale pri jeho návrate nehovoríme o dlhodobom horizonte. Neviem, či nastúpi zajtra, ale nemyslím si, že by som mal mať obavy z jeho zranenia čo sa týka play off. Myslím si, že dovtedy bude všetko v poriadku,” povedal Laviolette pre web profiligy.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera