Piatok, 24. máj 2024

Studenič podpísal s New Jersey Devils dvojcestnú zmluvu na jeden rok

TASR TASR 05.08.2021

lovenský hokejista Marián Studenič podpísal s klubom NHL New Jersey Devils dvojcestnú zmluvu na jeden rok. V profilige zarobí 750-tisíc dolárov, v prípade pôsobenia na farme v AHL 100-tisíc.
      
Dvadsaťdvaročný Studenič bol obmedzeným voľným hráčom, Devils ho draftovali v roku 2017 celkovo zo 143. miesta. Debut v NHL absolvoval v uplynulej sezóne 11. apríla proti Pittsburghu. V ročníku 2020/2021 odohral osem zápasov a dosiahol dva body za gól a asistenciu. Premiérový zásah si pripísal 18. apríla proti New Yorku Rangers. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera