Nedeľa, 19. máj 2024

Suzuki bude súčasťou MotoGP do roku 2026

TASR TASR 20.04.2021

Tím Suzuki bude súčasťou seriálu majstrovstiev sveta cestných motocyklov MotoGP minimálne do roku 2026. Úradujúci držitelia Pohára konštruktérov to oznámili v utorok, keď nasledovali stajne Yamaha, Honda, Ducati a KTM, ktoré predĺžili kontrakty už skôr.
      
Suzuki je súčasťou MotoGP od roku 1974 s prestávkou v období 2011-2015. V uplynulom ročníku získala Pohár konštruktérov, jej jazdec Joan Mir vybojoval titul, jeho kolega Alex Rins bol tretí.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera