Utorok, 20. február 2024

Swiateková neobháji titul na Roland Garros, vo štvrťfinále ju zdolala Sakkariová

TASR TASR 09.06.2021

Grécka tenistka Maria Sakkariová sa postarala o prekvapenie na grandslamovom turnaji Roland Garros, keď vo štvrťfinále dvojhry zdolala obhajkyňu titulu Poľku Igu Swiatekovú 6:4, 6:4 za 1:31 h.
      
Nasadená hráčka číslo sedemnásť sa v semifinále stretne s 25-ročnou rovesníčkou Barborou Krejčíkovou, ktorá sa rovnako prvýkrát v kariére prebojovala medzi štyri najlepšie hráčky na niektorom z grandslamových turnajov. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera