Sobota, 18. máj 2024

Tampa postúpila cez Floridu po triumfe 4:0, Černák si pripísal dva body

TASR TASR 27.05.2021

Slovenský obranca Erik Černák si pripísal dve asistencie pri triumfe hokejistov Tampy Bay v šiestom dueli semifinále Centrálnej divízie nad Floridou 4:0, ktorým spečatili postup do 2. kola play off NHL. Obhajca trofeje vyhral sériu 4:2. Postup si vybojovali aj hráči New Yorku Islanders, ktorí zdolali Pittsburgh 5:3 a v semifinálovej sérii Východnej divízie uspeli 4:2.

Minnesota si vynútila rozhodujúci siedmy zápas v semifinále Západnej divízie proti Vegasu, keď v šiestom stretnutí zdolala súpera na svojom ľade 3:0 a sériu vyrovnala na 3:3. Čistým kontom s 23 úspešnými zákrokmi sa blysol Cam Talbot. Na víťaza série čaká Colorado.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera