Štvrtok, 18. júl 2024

Tatarov Montreal uspel v Toronte 4:3 pp, sériu znížil na 2:3

TASR TASR 28.05.2021

Hokejisti Montrealu so slovenským útočníkom Tomášom Tatarom zvíťazili v noci na piatok v piatom súboji semifinále play off Severnej divízie NHL na ľade Toronta 4:3 po predĺžení. V sérii tak znížili stav na 2:3 na zápasy.
      
Tatar odohral 15:14 minúty, nebodoval, raz vystrelil na bránku a rozdal jeden “hit”. O udržaní Montrealu v hre o postup rozhodol v 59. sekunde predĺženie Nick Suzuki.
      
V šiestom dueli semifinále Centrálnej divízie Nashville doma po 60 minútach remizoval s Carolinou 3:3 a nasledovalo predĺženie. V ňom sa po 66 sekundách presadil Sebastian Aho a rozhodol o postupe Hurricanes do 2. kola play off, Carolina uspela v sérii 4:2 na zápasy.

      1. kolo play off NHL /na 4 víťazstvá/:
      piaty zápas semifinále Severnej divízie
      Toronto – Montreal 3:4 pp
      /stav série: 2:3/

      šiesty zápas semifinále Centrálnej divízie
      Nashville – Carolina 3:4 pp
      /konečný stav stav série: 2:4, postúpila Carolina/

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera