Piatok, 24. máj 2024

Thiem prišiel o Wimbledon, zranil si zápästie

TASR TASR 24.06.2021

Rakúšan Dominic Thiem nebude tento rok štartovať na tenisových dvorcoch vo Wimbledone. Svetový hráč číslo päť utrpel v priebehu týždňa na turnaji na Mallorce zranenie zápästia. “Je mi veľmi ľúto, že musím odhlásiť svoju účasť z nadchádzajúcich turnajov. Rozhodne sa však vrátim silnejší,” zverejnil 27-ročný hráč podľa AFP.
      
Thiem je druhým hráčom z prvej desiatky rebríčka ATP, ktorý oznámil svoju absenciu na vrchole trávnatej sezóny. Prvým bol dvojnásobný šampión turnaja Rafael Nadal, ktorý chce po semifinálovej účasti na Roland Garros oddychovať.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera