Sobota, 25. máj 2024

Tohtoročný Memorial Cup zrušili, dôvodom sú cestovné obmedzenia

TASR TASR 14.04.2021

Tohtoročný hokejový Memorial Cup sa neuskutoční v dôsledku pandémie koronavírusu. Prezident CHL Dan MacKenzie v utorok uviedol, že prestížny turnaj museli zrušiť pre cestovné obmedzenia, opatrenia na hraniciach a karanténne nariadenia.

CHL urobila toto rozhodnutie po súhlase od predstaviteľov všetkých troch kanadských juniorských líg – Western Hockey League (WHL), Ontario Hockey League (OHL) a Quebec Major Junior Hockey League (QMJHL).

Memorial Cup tak nebude mať svojho majiteľa v druhej sezóne za sebou. Podujatie je každoročným vyvrcholením súťažného ročníka Canadian Hockey League (CHL), o trofej na ňom bojujú šampióni troch kanadských juniorských súťaží (WHL, OHL, QMJHL), plus domáci tím.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera