Piatok, 24. máj 2024

Toni Kroos oznámil koniec v nemeckej reprezentácii

TASR TASR 02.07.2021

Nemecký futbalista Toni Kroos oznámil ukončenie reprezentačnej kariéry. Majster sveta z roku 2014 sa tak rozhodol po EURO 2020, na ktorom Nemci vypadli v osemfinále s Anglickom.

Kroos si zahral na troch finálových turnajoch MS, okrem “zlatého” v Brazílii aj v 2010 v JAR a 2018 v Rusku. Na konte má aj EURO 2012, 2016 a 2020. Počas kariéry pôsobil na klubovej úrovni v Bayeri Leverkusen, Bayerne Mníchov a Reale, s “pusinkami” trikrát vyhral Ligu majstrov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera