Sobota, 18. máj 2024

Toronto sa rozlúčilo so základnou časťou NHL prehrou vo Winnipegu

TASR TASR 15.05.2021

Hokejisti Toronta zakončili základnú časť NHL prehrou vo Winnipegu 2:4. Najlepší strelec súťaže  Auston Matthews uzavrel svoj gólový účet na 41 zásahoch, keď sa proti Jets nepresadil. Maple Leafs mali už predtým isté prvé miesto v Severnej divízií a v utorok na svojom ľade odštartujú sériu 1. kola play off proti Montrealu.
      
Matthews sa stane po uzavretí základnej časti najlepším strelcom, pred druhým Connorom McDavidom, ktorý sa predstaví ešte v sobotu v dohrávke Edmontonu s Vancouverom, má náskok ôsmich gólov. Jeho Toronto sa stretne vo vyraďovačke s Canadiens po šestnásty raz od roku 1979.
      
Aj Winnipeg má istotu play off už dlhšie, postúpil z tretieho miesta a v stredu začne na ľade Oilers.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera