Sobota, 25. máj 2024

Tradičné preteky osemveslíc vyhrali posádky z Cambridgeu

TASR TASR 04.04.2021

Tradičné preteky univerzitných osemveslíc sa skončili triumfom posádok Cambridgeu, ktoré zvíťazili v mužskej i ženskej kategórii nad rivalmi z Oxfordu.

Nedeľňajší 166. ročník podujatia sa nekonal tradične na Temži v Londýne, ale na kratšej trase na rieke Great Ouse v meste Ely. Dôvodom boli opatrenia proti šíreniu pandémie koronavírusu. Informovala agentúra AFP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera