Streda, 22. máj 2024

Tréner v Zambii po zápase strieľal do vzduchu

TASR TASR 07.04.2021

Polícia v Zambii vyšetruje incident, keď tréner po prehre svojich futbalistov vypálil do vzduchu osem nábojov. Kouč Esau Chalo Zulu z klubu FC Zesco Chipata vystrelil tri rany na trávniku po záverečnom hvizde a ďalších päť pri tímovom autobuse, ktorý parkoval na kraji hracej plochy.

Podľa polície sa Zulu priznal k výstrelom, no tvrdil, že boli v sebaobrane. Údajne chcel odplašiť priaznivcov víťazného mužstva FC Prison Leopards Chipata, ktorí ho obkľúčili a chystali sa hádzať kamene na autobus súpera. Zambijská futbalová asociácia (FAZ) čaká na oficiálnu správu o prípade, polícia skonfiškovala zbraň, ktorá bola v legálnom držaní a s licenciou. Informovala o tom agentúra AP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera