Nedeľa, 19. máj 2024

Tretiu etapu Okolo Baskicka vyhral Pogačar pred Rogličom

TASR TASR 07.04.2021

Slovinský cyklista Tadej Pogačar triumfoval v stredajšej 3. etape pretekov Okolo Baskicka. Jazdec tímu SAE Team Emirates sa presadil v záverečnom stúpaní a trasu z Amurria do Ermualde dlhú 167,7 km zvládol za 4:04:50 hodiny.

Na druhom mieste finišoval jeho krajan Primož Roglič v drese Jumbo-Visma, ktorý si na čele celkového poradia udržal náskok 20 sekúnd pred Pogačarom. Tretí skončil v etape domáci Alejandro Valverde z Movistaru. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera