Piatok, 24. máj 2024

Triatlon: Vargu v Leedsi diskvalifikovali

TASR TASR 06.06.2021

Slovenský triatlonista Richard Varga nedokončil preteky 2. kola ITU Svetovej série v anglickom Leedsi. V nedeľnej súťaži elite muži ho diskvalifikovali za nesprávne oboplávanie bóje v prvom plaveckom kole.
      
Ako informovala oficiálna webstránka Slovenskej triatlonovej únie, Vargu diskvalifikovali prvýkrát v jeho kariére. Súťaž nedokončil ani dvojnásobný olympijský víťaz Alistair Brownlee. Domáceho favorita diskvalifikovali za nešportové správanie počas plaveckej časti.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera