Piatok, 24. máj 2024

Trnava sa dohodla na zmluve s Marekom Ujlakym mladším

TASR TASR 05.05.2021

Futbalový klub Spartak Trnava podpísal zmluvu so sedemnásťročným odchovancom Marekom Ujlakym ml. Mladý stopér sa tak pripojil k štvorici Patrick Karhan, Michal Boledovič, Lukáš Jendrek a Martin Rýzek.
      
Mladý futbalista je syn klubovej legendy Mareka Ujlakyho. “Som veľmi vďačný, že som v Spartaku prednedávnom zažil ligový debut a dnes som dostal aj možnosť podpísať prvú zmluvu. Chcem na sebe ešte viac pracovať, aby som o pár rokov mohol nastupovať v základnej zostave,” povedal talentovaný mladík, ktorý už má za sebou aj prvý ligový štart. Tréner Michal Gašparík ho poslal na záverečné minúty duelu so Zlatými Moravcami.
      
Športový riaditeľ Andrej Kostolanský na margo podpisu zmluvy uviedol: “Sme veľmi radi, že meno Ujlaky sa opäť objavilo v ligovom drese. Marek sa pripojil ku kvartetu mládežníckych hráčov, s ktorými sme podpísali talentovú zmluvu. Verím, že jeho pracovitosť a skromnosť ho časom privedú ku stabilnému miestu v seniorskom futbale. O svojich kvalitách však bude musieť trénerov naďalej vytrvalo presviedčať.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera