Sobota, 25. máj 2024

Turnaj WTA v Prahe sa bude v tomto roku hrať hneď po Wimbledone

TASR TASR 16.04.2021

Tohtoročný turnaj tenistiek WTA Prague Open sa uskutoční hneď po Wimbledone. O novom termíne od 12. do 18. júla informovali vo štvrtok organizátori pražského podujatia. Zmení sa aj povrch – namiesto antuky sa bude hrať na betónovom podklade.
      
Verím, že vďaka neskoršiemu termínu sa môžeme tešiť na stabilnejšie počasie,” citoval portál idnes.cz z vyjadrenia riaditeľa turnaja Davida Trundu na sociálnej sieti. Doteraz sa v areáli Sparty hral turnaj WTA tradične na prelome apríla a mája, vlani ho zrušili pre pandémiu koronavírusu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera