Sobota, 18. máj 2024

Turnaje ATP v Pekingu a Tokiu sa v tomto roku neuskutočnia

TASR TASR 02.07.2021

Mužské tenisové turnaje ATP v Pekingu a Tokiu sa tento rok na jeseň neuskutočnia. Dôvodom sú cestovné obmedzenia súvisiace s pandémiou koronavírusu.
      
Okrem organizátorov mužského okruhu ATP hľadá nové dejiská podujatí mimo Áziu aj ženská WTA. Na októbrový termín sa už z marca presunul mužský i ženský turnaj v americkom Indian Wells.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera