Pondelok, 15. apríl 2024

Turnaje mužov a žien v Indian Wells sa uskutočnia v októbri

TASR TASR 02.07.2021

Prestížne tenisové turnaje ATP a WTA v americkom stredisku Indian Wells sa po dva a pol ročnej pauze uskutočnia na jeseň tohto roka. Organizátori potvrdili, že nový termín podujatia je 4. až 17. október 2021.
      
Do areálu budú mať prístup iba plne zaočkovaní diváci, informovala agentúra AP. “Prize money” pre hráčov sa vyšplhajú do výšky 15,3 milióna amerických dolárov. Turnaj v Indian Wells sa hral naposledy v marci 2019, z triumfu sa vtedy tešili Dominic Thiem a Bianca Andreescuová.
      
Vlani i na jar tohto roka organizáciu podujatia znemožnila pandémia koronavírusu. Od roku 2022 by sa turnaj mal vrátiť do kalendára v tradičnom marcovom termíne.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera