Štvrtok, 25. júl 2024

UEFA začala konanie voči Kúdelovi a Kamarovi

TASR TASR 06.04.2021

Etická komisia UEFA otvorila disciplinárne konanie voči Ondřejovi Kúdelovi a Glenovi Kamarovi za incident v osemfinále Európskej ligy. Hráč Glasgowa Rangers obvinil obrancu Slavie Praha z rasizmu. Po zápase mal Kamara fyzicky napadnúť Kúdelu, ktorého EK suspendovala na jeden zápas.

Kúdela priznal vulgarizmus, no odmieta rasistický podtext. Za ten mu hrozí stop minimálne na 10 zápasov, pri “bežnej” urážke je to na jeden duel. Kamara čelí dištancu na päť zápasov za závažné napadnutie. Informoval o tom portál iDnes.cz. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera