Utorok, 21. máj 2024

Útočník Haščák a brankár Tomek sa stali posilami Komety Brno

TASR TASR 10.05.2021

Slovenskí hokejisti Marcel Haščák  a Matej Tomek sa stali posilami Komety Brno.
      
Tridsaťštyriročný Haščák sa v nedávno skončenej sezóne Tipos extraligy stal v drese Popradu najproduktívnejším hráčom sezóny. V súčte základnej časti a play off získal celkovo 84 bodov. Skúsený útočník už obliekal dres Brna v sezónach 2016-2018, predtým pôsobil v českej extralige v Karlových Varoch.
      
Brankár Tomek odchytal uplynulú sezónu vo fínskych kluboch SaiPa Lappeenranta a KalPa Kuopio. V SaiPe absolvoval 14 zápasov s úspešnosťou zákrokov 89,9 percenta, v Kuopiu nastúpil na deväť zápasov a mal úspešnosť zákrokov 93,3 percenta.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera