Sobota, 25. máj 2024

Už ôsmy reprezentant Talianska s koronavírusom

TASR TASR 07.04.2021

Taliansky futbalový reprezentant Matteo Pessina z Atalanty Bergamo mal pozitívny test na koronavírus. Dvadsaťtriročný stredopoliar je v izolácii a nemá príznaky ochorenia Covid-19.

Pessina je už ôsmy hráč Talianska, ktorý mal pozitívny test po návrate z reprezentačných zápasov. Pozitívne boli testovaní aj Leonardo Bonucci, Federico Bernardeschi, Alessandro Florenzi, Marco Verratti, Salvatore Sirigu, Vincenzo Grifo, Alessio Cragno a štyria členovia realizačného tímu Covid-19. O deň neskôr mal Informovala agentúra AFP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera