Piatok, 24. máj 2024

V Anglicku pustia divákov na tribúny na posledné dve kolá Premier League

TASR TASR 05.05.2021

Fanúšikovia tímov v anglickej Premier League sa dostanú na štadióny v obmedzenom množstve až v posledných zápasoch sezóny. Stane sa tak 18. mája, kedy je na programe predposledné ligové kolo ročníka 2020/2021.
      
Vedenie súťaže upravilo svoj rozvrh tak, aby každý z 20 tímov odohral aspoň jeden zápas doma pred svojimi fanúšikmi. Na týchto zápasoch sa nebudú môcť zúčastniť priaznivci hostí. “Toto predstavuje kľúčový krok k tomu, aby mohli byť diváci na štadiónoch od začiatku ďalšej sezóny,” citovala vyhlásenie ligy agentúra AP.
      
Predposledné kolo PL sa uskutoční 18. a 19. mája, posledné je na programe 23. mája.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera