Sobota, 25. máj 2024

V Cagliari uspel po Kovalíkovi aj Martin

TASR TASR 06.04.2021

Na antukovom turnaji ATP v Cagliari sa darilo aj ďalšiemu slovenskému tenistovi Andrejovi Martinovi, ktorý na úvod vyradil Čecha Jiřího Veselého 6:4, 2:6, 6:1. Súperovi tak odplatil prehru z vlaňajšieho kvalifikačného duelu o postup na finálový turnaj Davisovho pohára.

V ďalšom kole nastúpi Martin na podujatí Sardegna Open proti druhému nasadenému Američanovi Taylorovi Fritzovi. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera