Sobota, 25. máj 2024

V Cagliari zvíťazil Sonego, v Marbelle Carreno Busta

TASR TASR 11.04.2021

Taliansky tenista Lorenzo Sonego sa stal víťazom dvojhry na antukovom turnaji ATP v Cagliari. Nasadený hráč číslo tri vo finále zdolal Srba Lasla Djereho, keď po prehratom prvom sete 2:6, druhý vyhral v tajbrejku a v treťom uspel 6:4. Pre 25-ročného Taliana je to druhý titul vo dvojhre v kariére na okruhu ATP.

Najvyššie nasadený španielsky tenista Pablo Carreno Busta sa stal víťazom dvojhry na antukovom turnaji ATP v španielskej Marbelle. Vo finále si poradil s krajanom Jaume Munarom v trojsetovej bitke 6:1, 2:6, 6:4. Pre 29-ročného víťaza je to štvrtý titul vo dvojhre v kariére na okruhu ATP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera