Sobota, 25. máj 2024

V Juventusu šarapatí koronavírus, pozitívny aj Bernardeschi

TASR TASR 06.04.2021

Federico Bernardeschi mal pozitívny test na koronavírus. V utorok o tom informoval jeho zamestnávateľ Juventus Turín. Pridal sa tak k dvojici Leonardo Bonucci a Merih Demiral, ktorá sa nakazila na marcovej reprezentačnej akcii.

Zaujímavosťou je, že pre porušenie protipandemických opatrení účasťou na oslave neboli v nominácii na víkendové turínske derby ich spoluhráči Weston McKennie, Paulo Dybala a Arthur Melo. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera