Nedeľa, 19. máj 2024

V pohárovom súboji druholigistov uspela Banská Bystrica

TASR TASR 06.04.2021

Futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára. V utorkovom zápase osemfinále v Senci zdolali Komárno 6:5 po jedenástkovom rozstrele. Duel sa v riadnom hracom čase skončil bez gólov.

Všetky zápasy osemfinále sa vzhľadom na pandémiu koronavírusu hrali v štyroch vybraných dejiskách v “bubline”. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera