Sobota, 25. máj 2024

V Schalke to vrie, obchodný riaditeľ odstúpil po vyhrážkach

TASR TASR 08.04.2021

Marketingový riaditeľ Schalke 04 Gelsenkirchen odstúpil po tom, ako sa stal terčom vyhrážok. Alexander Jobst viedol obchodné aktivity desať rokov, no po neúspechoch v uplynulom období sa finančná kondícia klubu výrazne zhoršila. Prispela k tomu neúčasť v Lige majstrov, vysoké platy hráčov aj pandémia koronavírusu.

“Jobst zdôvodnil svoj odchod vyhrážkami voči nemu i jeho rodine. Hoci chápe hnev fanúšikov, má dojem, že prekročili hranicu,” citovala stanovisko Schalke agentúra AP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera