Sobota, 29. jún 2024

V Slovane pokračujú Kytnár, Zigo a Valach

TASR TASR 03.05.2021

Vedenie hokejového klubu HC Slovan Bratislava sa dohodlo na predĺžení zmluvy s trojicou hráčov. Nové kontrakty s platnosťou do 30. apríla 2022 podpísali útočníci Tomáš Zigo a Milan Kytnár a obranca Juraj Valach.
      
Zigo nazbieral v uplynulej sezóne 24 bodov v 46 zápasoch, Kytnár odohral 49 duelov s bilanciou 9+8. Obranca Valach nastúpil za Slovan v 55 stretnutiach, zaznamenal v nich jeden gól a 11 asistencií.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera