Piatok, 24. máj 2024

Van Aert vyhral 11. etapu Tour de France, Pogačar naďalej v žltom

TASR TASR 07.07.2021

Belgický cyklista Wout van Aert z tímu Jumbo-Visma triumfoval v stredajšej 11. etape 108. ročníka Tour de France. Za ním prišli do cieľa jazdci tímu Trek-Segafredo, Francúz Kenny Elissonde a Holanďan Bauke Mollema.

Obhajca celkového prvenstva Tadej Pogačar zo Slovinska (UAE-Team Emirates) finišoval štvrtý a na čele priebežného poradia má pred najbližšími prenasledovateľmi už vyše 5-minútový náskok. Slovák Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) v náročnej horskej etape s dvoma stúpaniami na Mont Ventoux mieril do cieľa s výraznou stratou.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera