Nedeľa, 19. máj 2024

Varane si nezahrá proti Liverpoolu a zrejme ani v El Clásicu

TASR TASR 06.04.2021

Stopér Realu Madrid Raphael Varane mal pozitívny test na koronavírus a v utorkovom štvrťfinálovom súboji Ligy majstrov proti Liverpool FC sa nepredstaví. Informáciu priniesla agentúra AFP.

Okrem neho sa rekordný 13-násobný víťaz súťaže musí zaobísť aj bez kapitána mužstva Sergia Ramosa, ktorého vyradilo z hry zranenie. Varane zrejme vynechá aj sobotné “El Clásico” a budúcotýždovú odvetu LM na Anfielde. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera