Štvrtok, 18. júl 2024

Veľká Británia oznámila nomináciu na hokejové MS v Rige

TASR TASR 22.04.2021

Hokejová federácia Veľkej Británie oznámila ako prvá nomináciu hráčov na MS do Rigy. Hlavný tréner Peter Russell má v kádri 27 hráčov, pričom do Lotyšska ich môže vziať 28. Posledného hráča donominujú Briti v najbližších dňoch.
      
Russellovi zverenci odštartujú svoju púť na šampionáte 22. mája proti Rusom. V A-skupine ešte nastúpia proti Slovákom, Dánom, Bielorusom, Švédom, Čechom a Švajčiarom. “Niekoľko opôr nám bude chýbať, ale som rád, že okrem skúsených hráčov budeme môcť svetu ukázať aj niekoľko talentov,” uviedol Russell pre portál icehockeyuk.co.uk.
          
Nominácia V. Británie na MS do Rigy:
Brankári: Ben Bowns, Jackson Whistle (obaja Nottingham Panthers), Jordan Hedley (Coventry Blaze)
Obrancovia: David Clements (Coventry Blaze), Dallas Ehrhardt (Manchester Storm), Mark Garside, Josh Tetlow (obaja Nottingham Panthers), Sam Jones, David Phillips (obaja Sheffield Steelers), Evan Mosey (EHC Freiburg), Ben O’Connor (Sheffield Steeldogs)
Útočníci: Ollie Betteridge, Brett Perlini, Lewis Hook, Robert Lachowicz (všetci Nottingham Panthers), Ross Venus, Sam Duggan, Luke Ferrara, Mike Hammond (všetci Coventry Blaze), Brendan Connolly, Matthew Myers, Robert Dowd, Liam Kirk, Jonathan Phillips (všetci Sheffield Steelers), Ben Davies, Ben Lake, Ciaran Long (všetci Manchester Storm)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera