Sobota, 25. máj 2024

Veľká rana pre Atlético Madrid, Suárez sa zranil

TASR TASR 07.04.2021

Uruguajský futbalista Luis Suárez utrpel na stredajšom tréningu svalové zranenie v ľavej dolnej končatine. Atlético Madrid nespresnilo, ako dlho bude 34-ročný útočník absentovať, no podľa miestnych médií mu hrozí až trojtýždňová pauza.

Suáreza by to vyradilo zo zápasov najvyššej španielskej súťaže proti Betisu Sevilla, Eibaru, Huesce aj Bilbau. Atlético vedie tabuľku už len o jediný bod pred FC Barcelona a teraz prišlo o svojho najlepšieho strelca, ktorý v rámci celej LaLigy s 19 gólmi zaostáva iba za bývalým barcelonským spoluhráčom Lionelom Messim (23). Informovala o tom agentúra AFP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera