Nedeľa, 19. máj 2024

Víťazom 2. etapy Okolo Baskicka Španiel, na čele poradia Roglič

TASR TASR 06.04.2021

Španielsky cyklista Alex Aranburu sa stal víťazom utorkovej 2. etapy pretekov Okolo Baskicka. Jazdec tímu Astana-Premier Tech triumfoval na trase zo Zally do Sestaa dlhej 154,8 km s 15-sekundovým náskokom pred krajanom a tímovým kolegom Omarom Fraileom, ktorý uspel v záverečnom špurte. Tretí bol Slovinec Tadej Pogačar (SAE Team Emirates).

Na čele celkového poradia je Slovinec Primož Roglič z Jumbo-Visma s päťsekundovým náskokom pred Aranburuom. Tretí je Pogačar s mankom 24 sekúnd na lídra. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera