Streda, 28. február 2024

Vlhová bližšie k celkovému víťazstvu

TakUrčitee TakUrčitee 17.03.2021

Stredajší zjazd finále Svetového pohára v Lenzerheide je zrušený pre zlú viditeľnosť. Vo švajčiarskom stredisku panuje nízka oblačnosť.

Slovenka Petra Vlhová sa o krôčik priblížila k zisku veľkého krištáľového glóbusu. Jej náskok na Gutovú Behramiovú činí 96 bodov a zjazd je jej najmenej bodovaná disciplína.


[show_minuta_po_minute]
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera