Piatok, 24. máj 2024

Všetci slovenskí juniori v K1 postúpili z kvalifikácie na MS

TASR TASR 08.07.2021

Všetkým slovenským juniorom sa v disciplíne K1 podarilo postúpiť na MSJ a do 23 rokov vo vodnom slalome z kvalifikácie do semifinále. Ivana Chlebová dokonca medzi juniorkami v prvej kvalifikačnej jazde predviedla v slovinskom Tacene najlepší výkon zo všetkých.
      
Zuzana Paňková bola tretia a iba jeden pokus potrebovala na postup aj Amy Mary Ryanová, ktorá obsadila 13. priečku. V rovnakej disciplíne juniorov postúpil Iľja Buran z 3. miesta, Filip Stanko z 9. a Ondrej Macúš z 12. pozície.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera