Sobota, 18. máj 2024

Zloženie slovenskej olympijskej výpravy schváli SOŠV 1. júla, sľub bude 15. júla

TASR TASR 18.06.2021

 Konečné zloženie slovenskej výpravy na olympijské hry 2020 v Tokiu schváli valné zhromaždenie Slovenského olympijského s športového výboru (SOŠV) 1. júla. Slávnostný sľub do rúk prezidentky SR Zuzany Čaputovej zo strany nielen slovenskej olympijskej, ale aj paralympijskej výpravy, sa uskutoční 15. júla v záhrade prezidentského paláca.

Záväznú nomináciu celej výpravy musí športové oddelenie SOŠV nahlásiť do Tokia do 5. júla. Po potvrdení miestenky do mužskej tenisovej štvorhry má Slovensko momentálne istých 31 štartujúcich športovcov. Podľa športového riaditeľa SOŠV a designovaného vedúceho slovenskej výpravy na Hrách XXXII. olympiády v Tokiu Romana Bučeka je reálne, že v Tokiu bude Slovensko reprezentovať najmenšia výprava v ére samostatnosti. Doteraz najmenej športovcov (47) sa v slovenských farbách predstavilo v Londýne 2012.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera