Streda, 22. máj 2024

Žreb Slovenského pohára

TASR TASR 25.03.2021

Obhajca triumfu vo futbalovom Slovenskom pohári – Slovnaft Cupe Slovan Bratislava sa v osemfinále tohto ročníka stretne s MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Ďalšie dvojice:

rozklikni


MFK Dukla Banská Bystrica – KFC Komárno, FC Košice – ŠKF Sereď, FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa – FC Petržalka, MFK Ružomberok – DAC Dunajská Streda, MŠK Žilina – FK Železiarne Podbrezová, FC ViOn Zlaté Moravce – MFK Skalica a Spartak Trnava – AS Trenčín.


[show_minuta_po_minute] (C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera