Nedeľa, 26. máj 2024

Becker, Hingisová, Djokovič aj Mečíř. Dnešný kvíz bude o tenise

SITA/AP Photo/Ben Curtis

Po prvej trojici video kvízov, kde sme v spoločnosti Rasťa Konečného, televízneho komentátora Joža Havrillu a Sama Mareca testovali vaše vedomosti z hokeja a futbalu, dnes zmeníme šport aj platformu.

Tenisový kvíz bude na našom Youtube a zadarmo pre všetkých.

O tenise s Viktorom Kiššimonom

Dnes sa bude hrať na tri sety. Súperom na druhej strane mikrofónu kvízmajtra Stana Staška bude Viktor Kiššimon, editor a redaktor denníka SME. Okrem iného aj tenista so slušnou rukou a ešte lepším prehľadom v hre aj v histórii krásneho športu.

Otázky budú smerovať k tenisovým legendám, grandslamom aj tímovým súťažiam a celkom určite nevynecháme ani úspechy slovenských hráčov.

Kvízové otázky nájdete tu: Prvý set Kvízu s Viktorom Kiššimonom.

Pridajte sa, začíname o 20:30.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera