Sobota, 25. máj 2024

Medvedev si v Miami o celkový triumf nezahrá

TASR TASR 01.04.2021

Najvyššie nasadený ruský tenista Daniil Medvedev neuspel vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Miami. So sedmičkou podujatia Robertom Bautistom-Agutom prehral 4:6, 2:6.

Bautista-Agut zvíťazil aj v treťom vzájomnom súboji a v semifinále sa stretne s Talianom Jannikom Sinnerom, ktorý vyradil Alexandra Bublika z Kazachstanu 7:6 (5), 6:4. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera