Sobota, 25. máj 2024

Osakovej prvá prehra po 23 zápasoch

TASR TASR 01.04.2021

Maria Sakkariová sa prebojovala do semifinále dvojhry na turnaji WTA v Miami, keď ako nasadená dvadsaťtrojka vyradila dvojku Naomi Osakovú 6:0, 6:4. Šampiónke US Open i Australian Open ukončila 23-zápasovú šnúru víťazstiev.

Semifinále si zahrá aj Víťazka US Open 2019 Bianca Andreescuová, ktorá zdolala Saru Sorribesovú Tormovú 6:4, 3:6, 6:3. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera