Sobota, 25. máj 2024

V Miami o titul Bartyová a Andreescuová

Martin Panák Martin Panák 02.04.2021

Ashleigh Bartyová ako najvyššie nasadená hráčka triumfovala v nad päťkou “pavúka” Jelinou Svitolinovou z Ukrajiny 6:3 a 6:3 a na turnaji WTA v Miami si zahrá vo finále.

Titul z roku 2019, minulý rok sa pre pandémiu nehralo, bude Bartyová obhajovať proti ôsmej nasadenej Biance Andreescuovej, ktorá vyradila Mariu Sakkariovú 7:6 (7), 3:6 a 7:6 (4). (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera