Nedeľa, 14. apríl 2024

Euríčko na NFL: Najdôležitejšie sa už stalo

SITA/AP Photo/David Zalubowski

Dnes je nedeľa keďže je to nedeľa jesenná, program na večer je jasný: the National Football League. Ani sa nestihlo poriadne ochladiť a už hráme týždeň číslo sedem.

Mahomes sa zranil

Ten sa hrá tradične od švrtkovej noci po tú pondelkovú. Najdôležitejšia udalosť týžňa sa už asi udiala niekde nad piatkovým ránom nášho času. Zranil sa Patrick Mahomes, najlepší hráč ligy. QB Kansas City si poranil koleno a zatiaľ sa hovorí, že by mal vynechať približne tri zápasy. Obrovská rana pre Chiefs. V AFC tak znova zostal len jeden poriadny tím, ten, ktorý to stále aj tak vyhrá.

Patriots hrajú až v noci na utorok, v New Yorku proti Jets. Mala by to byť ďalšia tutovka a posunutie hranice neporaziteľnosti v aktuálnom ročníku aj na siedmy týždeň. Uvidíme, ak nezaspíme, alebo ak nás zobudí budík.

Euríčko na Week 7

Minulý týždeň sa mnohé nečakalo. Že Texans vyhrajú v Kansas City, Jets porazia Dallas, či neuspeje ani jedno z dvoch mužstiev z Los Angeles. Aj preto sme všetci traja uspeli len približne v polovici prípadov a na Week 6 najradšej zabudli. Aspoň čo sa tipovania týka.

Dnes má NFL na programe viacero jednoznačných favoritov (Bills vs Dolphins, 49ers at Redskins), ešte viac ale zápasov, ktoré by mohli byť vyrovnané a smerovať k rozhodnutiu v posledných drajvoch.

Rams musia zastaviť nepríjemnú šnúru prehier, detto Cowboys z Dallasu. Texans vs Colts je zápas dvoch najlepších v AFC South, Lions vs Vikings pre zmenu dôležitý zápas najvyrovnanejšej a asi aj najsilnejšej divízie NFC North.

O prvý zápas pripravil fanúšikov portugalský futbal, alebo slovenský hokej (vyberte si), na Sport2 preto až od pol jedenástej. Parádny zápas nás ale čaká, Seahawks hrajú proti Ravens. Dvaja z lepších QB súčasnosti, veterán Russell Wilson má možno najlepšiu sezónu a Lamar Jackson pred sebou možno najlepšiu budúcnosť. Alebo jednu z najlepších. Uvidíme.

Week 7DenisVladoMartin
Falcons – RamsRamsFalconsRams
Bills – DolphinsBillsBillsBills
Bengals – JagsBengalsJagsJags
Lions – VikingsLionsLionsLions
Packers – RaidersPackersPackersRaiders
Colts – TexansColtsTexansColts
Giants – CardinalsGiantsGiantsGiants
Redskins – 49ers49ers49ers49ers
Titans – ChargersChargersChargersTitans
Bears – SaintsBearsSaintsSaints
Seahawks – RavensSeahawksSeahawksSeahawks
Cowboys – EaglesCowboysEaglesCowboys
Week 65-75-76-6
Sezóna40:3941:3845:34
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera