Piatok, 19. júl 2024

Etapa, aleby cyklamenový dres. O čo pôjde Saganovi na Giro?

SITA/Christophe Petit-Tesson/Pool via AP

Aj cyklisti majú sezónu stlačenú do niekoľkých mesiacov v druhej polovici roka. Prestávka medzi Tour de France a Giro d’Italia nie je ani dvojtýždňová.

Na aktuálne cyklo témy sa v štúdiu HNtelevízie Telovýchovný vedúci rozprával so šéfom slovenskej cyklistiky.

Témy rozhovoru s Petrom Privarom

Skončila sa na Tour éra Sagana? Ak áno, prečo?

Aké sú ambície Slovákov na majstrovstvách sveta, ktoré vrcholia práve dnes?

A pôjde Petrovi Saganovi na Giro viac o cyklamenový dres pre najaktívnejšieho jazdca, alebo mu do životopisu viac chýba víťazstvo v jednej z etáp?

To všetko boli témy rozhovoru s Petrom Privarom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera