Štvrtok, 25. júl 2024

Pôjde Sagan Tour de France aj o rok? A príde v septembri na Okolo Slovenska?

Krátko po oslave siedmeho titulu najlepšieho jazdca v bodovacej súťaži na Tour de France sa Telovýchovný vedúci v štúdiu HNtelevízie rozprával s Petrom Privarom, šéfom slovenskej cyklistiky.

Pýtal sa ho na motiváciu Petra Sagana po dosiahnutí rekordného 7. zeleného dresu, na šance na zisk titulu majstra sveta aj na to, či a kedy by mohol pretekať na Okolo Slovenska.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera