Nedeľa, 30. jún 2024

Šport a médiá 3: Športovci a digitálne médiá

Šport a médiá

Konferencia Šport a médiá pokračuje druhým dňom.

O 9:30 sa začne blok Mediálne a vysielacie práva.

Hostia: Roman Neuschl – riaditeľ úseku nových médií, televízia JOJ, Richard Lintner – riaditeľ, PRO-HOKEJ, a. s., Daniel Jendrichovský – športový manažér, basketbalový klub Good Angels Košice, Michal Mertinyák – výkonný riaditeľ, Únia ligových klubov (ÚLK), Jaroslav Šišolák – manažér mediálnych a licenčných práv, SFZ Marketing

Od 11:20 je na programe záverečný blok, Internet, sociálne siete a digitálne média.

Hostia: Telovýchovný vedúci, Tomáš Gurský – športový psychológ, Ivan Husár – manažér, športový riaditeľ volejbalového VKP Bratislava, Juraj Čurný, Zuzana Botiková – sociologička.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera