Nedeľa, 26. máj 2024

Šport a médiá, časť 1: Šport v televízore

Šport a médiá

V stredu a štvrtok sa v Šamoríne koná konferencia Šport a médiá. Na TakUrčitee si ju môžete pozrieť v troch blokoch.

Témy a diskusie predpoludňajšieho bloku v stredu (9:40 – 13:30)

1. Šport v ČT, RTVS. Hostia: Jiří Ponikelský, výkonný riaditeľ ČT Šport, Andrej Miklánek, bývalý šéfredaktor športovej redakcie STV pri štarte Trojky, Ján Kováčik, prezident SFZ, Martin Kohút, prezident SZĽH.

2. Komercionalizácia športu prostredníctvom médií. Hostia: Andrej Miklánek, RUNGO, Marian Zima, denník Šport, Igor Moška, generálny sektretár STZ, Eva Gažová, národná riaditeľka, Špeciálne olympiády Slovensko, Alfonz Juck, manažér.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera