Nedeľa, 02. jún 2024

VIP: Ako Fernandes Zidana pobavil

Martin Petro Martin Petro 17.02.2021
SITA/Michael Steele

V Premier league to vyzerá na uterák. Upotení, rozbehaní súperi ho hádžu do trávnatého ringu vždy keď hrajú s Guardiolovým Manchesterom. Naposledy vyžmýkali svetlomodrobieli čo sa dalo z londýnskej hydiny.

Na udalosti uplynulého víkendu sa ako vždy pozeráme z VIPky v Skyboxe televízie Digi Sport.

VIP zo Skyboxu

Manchester United prudko útočí na titul. Až tak prudko, že stráca body, kde sa dá. Aj naposledy musel vybaviť remízu Bruno Fernandes spôsobom, ktorý rozosmial aj Zinedina Zidana.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera